Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kikezelt hólyaghurut után...

Kikezelt hólyaghurut után miért érzek még szúró-, sebes érzést az alhasamban?

Figyelt kérdés
Az egész betegség alatt szúró érzést nem éreztem, de most hogy kikezeltek, igen. Szex közben jött elő, aztán utána már véletlenszerűen. Szedek még a biztonság kedvéért tőzegáfonya kapszulát, arra gondoltam, nem -e lehetséges hogy attól van? Aztán még gondoltam arra, hogy az urológus miatt van, mert aznap amikor elkezdődött ez a fájdalom, voltam nála kontrollvizsgálaton, és eléggé megtépte a heréimet. Nem e lehetséges hogy attól van? Igaz, akkor a herém fájnának... Aztán még gondoltam gyulladás utáni hegesedésre. Ha egyáltalán létezik ilyen... Szerintetek? Vagy csupán csak nem gyógyultam meg?
2014. nov. 27. 16:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!