Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A megfázás okozhat derékfájást...

A megfázás okozhat derékfájást, hátfájást?

Figyelt kérdés
Eléggé megfáztam, és sajog a hátam alsó tájéka. Tompa, gyenge fájdalom, de állandó.

2014. nov. 30. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Influenzával járhat izomfájdalom, sima megfázáskor nem szokott.

Esetleg nem lehet hogy fel is fáztál?

2014. nov. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy influenza? Nem hiszem, hogy felfáztam volna. De most már nem fáj, meg kezdek jobban lenni.
2014. dec. 1. 06:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként egy két hete eléggé felfáztam, de annak csak egy tünete volta, hogy sűrűn jártam WC-re. De akkor nem lehet olyan súlyos ha csak mostanra kezdtek fájni a veséim, ami nem tartott tovább fél napnál. Nem?
2014. dec. 1. 06:47
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem,mikor taknyos vagyok és percenként fújom ugye az orrom, a végére befájdul a hátam és mindig megijedek,hogy vese vagy tüdőgyuszi..aztán megfigyeltem, és doki is mondta,hogy csak a sok orrfújástól a hátban az izom ilyenkor megfárad és ettől fáj.
2015. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!