Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Túl sokat vagyok beteg mt tegyek?

Túl sokat vagyok beteg mt tegyek?

Figyelt kérdés
Gyenge az immunrendszerem emiatt rengeteget vagyok beteg pl múlt héten mandula gyuszi most meg hajszál ér kopás. Elegem van, hlgy minden nyavaját elkapok és nem egyszer kaptam már meg a tanároktól, hogy már megit hiányzok... (volt aki azt is momda, hohy pont az ő dolgozatainál hiányzok, ami persze nem igaz mármint nem azért) leszek immunerősítő vitaminokat tablettákat de nem használnak mit csináljak? 13/L

2014. dec. 8. 19:58
 1/4 A kérdező kommentje:
*szedek (A helyesírási hibákért bocsánat )
2014. dec. 8. 20:02
 2/4 anonim ***** válasza:
szedj rendes c-vitamint(amit bioboltban lehet kapni) és emelt dózisban szedd. napi 3-6000 mg. de előtte konzultálj orvossal is, mert az se egészséges, ha túl sokat szedsz
2014. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félre írtam hajszál ér kopás heyett hajszál ér repedés : )
2014. dec. 8. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a méhpempőt vitaminok helyett, vegyél bio boltban és 1 hónapig naponta eszegesd, nekem sokat segített a téli hónapokban immunerősítés szempontjából és egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, legyél sokat a levegőn, mozogj sokat.
2014. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!