Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek a szemölcs ellen?

Mit tegyek a szemölcs ellen?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve bal kezemen hüvelyk ujjamon van egy szemölcs használtam egy ideig krémet de feladtam sok mindent próbáltam most a Bye wart szemölcs irtó krémet használom kérlek ha valaki ugyanezt használta akkor írja le, hogy pontosan, hogyan is kell megfelelően használni és mennyi ideig tartott neki kb.

Ja és, hogy kell e rá tenni ragtapaszt vagy az nem segíti elő a folyamatot?



2015. febr. 14. 23:36
 1/2 anonim válasza:

Szija.. Nekem is volt szemölcs az ujjamon.. minden szart kipróbàltam és semmi!!

Patikàba lehet kapni szalicil savat (500ft) kis fehèr csomagban van... én egy kis tàlba raktam talàn egy kis kàvéskanàlnyit és raktam rà pàr csepp étolajat, hogy egy nem túl folyékony masszàt kapjak.. ha ez kész volt akkor raktam a szemölcsre annyit hogy ellepje és VATTÀT (csak azt hasznàlj mert a papîrzsepi elszívja a nedvességet) rà raktam hogy véletlenül se kapjon levegõt és leragasztottam!! Ezt mindenféle képpen este csinàld meg ,mert akkor nem nagyon csinàlsz semmit.. igaz hogy nagyon fog viszketni meg égni, de akkor a jó mert legalàbb tudod hogy marja a szemölcsöt.. ne vagdosd!! Nappal haggyad levegõzni és ezt esténként addig csinàld amîg nem tudod felszedni mint egy sebet mert akkor a gyökere is kihalt!!! Ez nekem be vàlt hidd el!! Màr le îrtam ezt ide , nem tudom ki hasznàlta de ez a legjobb megoldàs!! Írj majd ha sikerült!! Mert én nekem azóta egy se jött ki pedig mindegyik ujjamon volt!! :(

2015. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Jaa... meg majd elkezd hàmlani a bõr a szemölcs körül.. de nem baj.. a szemölcsöd elkezd majd feketedni és làtod majd azt a sok gyökeret!! Akkor màr fogod tudni hogy hat, és ahogy leîrtam majd fel tudod szedni FÀJDALOM NÉLKÜL mint egy sebet!m akkor màr fogod tudni hogy kiégtek a gyökerek.. lehet majd még legalàbb utànna kell kezelned.. de ezt majd látod majd idõvel, hogy kezd-e újra növekedni!! :)
2015. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!