Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Antibiotikum kúra után hüvelyg...

Antibiotikum kúra után hüvelygomba és menszesz késés?

Figyelt kérdés
A dokim nem mondta, hogy erre oda kellene figyelnem vagy megelőznöm, és mióta befejeztem a kúrát azóta viszket a hüvelyemnél, de már nem annyira mint az első napba.. Sose volt még gombám, 18 vagyok. Elmúlik magától? A menstruációm is 1 hete késik emiatt. Mivel tudnám kezelni? Nőgyógyásznál még nem voltam, helyben nincs is ugyhogy nem fogok elmenni. Volt olyan akinek elmult magától?

2015. febr. 22. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum megöli a bélben a jó baktériumokat, ami kedvez a candida szaporodásának, emiatt van a hüvelygomba. Szedj probiotikumot (ha legközelebb antibiotikumot szedsz, akkor azzal egyidőben szedd), és vegyél canesten krémet, van kifejezetten hüvelygombára való. De mindenképp menj orvoshoz, amint lehet.
2015. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem elfog múlni, de azóta sem jött meg. :S
2015. febr. 23. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!