Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyenge az immunrendszerem,...

Gyenge az immunrendszerem, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb. hónaponta elkapok vagy valami náthát vagy influenzát.Más bajom évek óta nincs.

Szinte szabályszerűen minden hónapban betegszek le,ha egy hónapot "kihagyok" csodálkozom,hogy mi van már.Persze utána már meg se lepődök,ha 3 nap múlva elkapok valamit.Lehet,hogy morbid,de hiányérzetem van,ha nem kapok náthát egy hónapban egyszer :D

C-vitamint szedek,nem is keveset,nem használ.Tud valaki valamit ajánlani?



2015. febr. 26. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:

- rendesen felöltözni

- óvatosan szellőztetni

- ha kimész, sál

- konzultálj orvossal

- az aids ellen amúgy semmit nem tudunk tenni

2015. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erősíts meg gyömbér, kurkuma por vízben elkeverve-megivásával egy hónapig. (utánna igyál valami más italt, szörpöt vagy gyümölcslét, mert elég fura a gyömbér meg a kurkuma por elkeverver vízben és megidva. én csak jót mondhatok ezekről.
2015. febr. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1#:Kétlem,hogy röpke 13 életévem alatt kaptam meg az aids-t,senkivel nem érintkeztem úgy,hogy akár esélye is legyen kialakulni az aids-nek.
2015. febr. 27. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Csináltass lyme tesztet!
2015. márc. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó:Az mi is pontosan?
2015. márc. 1. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:
A lyme kórt a kullancsok terjesztik, de ritka esetben szexuális úton is elkapható. Tehát ha volt kullancsod, vagy egyéb rovarcsípésed, akkor menj el lyme tesztre. A betegséget a Borrelia nevű baktérium okozza. Sok ember úgy éli le az életét hogy nem is tud róla, és nem érti miért gyógyul nehezen a betegségekből. A Borrelia az immunrendszert blokkolja, és ha elkapsz mást is, akkor érzed ennek a hátrányát.
2015. márc. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!