Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tuti tippek körömgomba ellen?

Tuti tippek körömgomba ellen?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja a pedikűrös mondta hogy be van gombásodva a lábam, elkezdtem kenni a Nailner stifttel, amit javasolt, majd a lábujjamat gombaölő krémmel. Először oldalrol betort a a kormom felso retege, szoval most kicsit el volt vekonyodva, de mar majdnem lenott a vekony resz, de most mar nem csak feher hanem barna elszinezodes is van alatta (ilyen csik szeru), es mar teljesen leer a kormom aljaig, szoval mintha csak nőtt volna a fertozott terulet :( van valami ötletetek hogy meggátoljam a gombát és eltüntessem?

2015. ápr. 19. 13:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Be van gombásodva a körmöm*, bocsánat a hibáért!
2015. ápr. 19. 13:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire durva, akkor inkább menj bőrgyógyászhoz, lehet belső kezelés is kell.
2015. ápr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva megyek, csak akkorra kaptam időpontot...:/
2015. ápr. 19. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Addig esténként áztasd ecetes vízbe a lábad és napközben kend tovább a Nailnerrel, az egy elég jó stift, nekem sokat használt, de idő kell hozzá.
2015. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!