Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Együttlét után rosszullét?...

Együttlét után rosszullét? Meg kell szokni a másikat a szervezetünknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok. Az utóbbi hónapban kétszer együtt aludtam egy sráccal, viszont mindkét alkalom után másnap illetve még harmadnap is olyan gyengének érzem magam, és hányingerem van. Körülbelül a másnapossághoz tudnám hasonlítani. Ez lehet attól,hogy a szervezetemnek még hozzá kell szokni a másik "nedveihez"? Veletek előfordult ilyen?


Mire kell odafigyelnem, hogy csökkentem a rosszullét erősségét, vagy teljesen elkerüljem azt?

Köszönöm!


2015. máj. 17. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az alváshiány.
2015. máj. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is az alvásra tippelek, én nagyon másképp alszom, ha egyedül vagyok (ilyenkor éberebben) és másként ha nem.
2015. aug. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!