Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon hányan tudják ebben az...

Vajon hányan tudják ebben az országban, hogy a kutyák számos betegség kórokozóit hordozzák magukban?

Figyelt kérdés
Immár az egyik legnagyobb üzletté vált a kutyatenyésztés, mosdatás, futtatás, öltöztetés stb. És azt vajon hányan tudják, hogy a kutyák számos rendkívül életveszélyes betegség kórokozóinak a hordozói, illetve szaknyelven szólva a köztes gazdái? Vajon miért nem szólnak erről az illetékes egészségügyi hatóságok az embereknek?

#kutyatartás #egészségügyi felvilágosítás
2015. máj. 29. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vajon tudod-e, hogy egy megfelelően tartott, féreghajtott, egészséges kutya nem fog átadni semmiféle kórokozót.
2015. máj. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos túl kevés információ áll rendelkezésedre,másképpen nem írtad volna ki ezt a kérdést.

Nyilvánvalóan az első tökéletesen megválaszolta.

2015. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az emberek hány kórokozót hordoznak? Üssük őket agyon.
2015. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Azonban vajon tudja-e ezt mindenki?
2015. máj. 30. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem tudja mindenki. Nagyon sok hamis állítás forog közszájon. És ez nem csak a kutyáknál van így.
2015. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felelős állattartók csak tudják, aki lakásban tartja az állatot, csak utána néz, hogy be kell oltani, stb.


Akik udvaron tartják azok lehet, hogy nem figyelnek annyira, de szerintem, már annyira nyilvánvaló, hogy oltani kell őket, hogy elég kevés lehet az az ember aki nem teszi meg.De lehet naiv vagyok ilyen szempontból.


Még a nagy haszon állatokat is oltani kell.

2015. máj. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valaki azt írta, hogy: "Sajnos túl kevés információ áll rendelkezésedre,másképpen nem írtad volna ki ezt a kérdést."

Ez bizony mindnyájunkra igaz. Én ugyanis csak egy orvos vagyok a sok közül. Viszont nem állatorvos. Ugyanis ha nem tudnád, akkor kimondom a véleményem. Nekik a kutya- és a macskatartás a legnagyobb üzlet.

2015. máj. 30. 10:36
 8/8 anonim válasza:
Akkor nem kell ecsetelni,hogy az emberektől mennyi kórsàgot lehet összeszedni emberektől akár a buszon is.
2015. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!