Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Reggelente hányinger és...

Reggelente hányinger és taknyosság? (15/f)

Figyelt kérdés
Reggelente elég taknyos vagyok, és hányingerem is szokott lenni, és már nem tudok mit tenni ellene mert már bevettem nem is egyszer gyógyszert de nem javult a dolog. Délutánra viszont elmúlik hányinger is meg a taknyosság is. teljesen. mi lehet a bajom?
2015. jún. 2. 07:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt, hogy hasmenésem nem szokott lenni. bármi hiba van abban amit írta az azért van mert telóról írtam.
2015. jún. 2. 07:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Gondolom allergiás vagy valamire. Menj el allergológushoz, remélhetőleg tud segíteni.

Este lefekvés előtt használj orrcseppet. Ez legalább annyiban segít, hogy nyugodtabban alszol. Reggelente fél órán belül így is elindul az orrod. Fújd ki.

A hányinger lehet az allergiától, de kiválthatja az is, hogy éjszaka nem kapsz rendesen levegőt (csak szájon át).

2015. jún. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben. köszi a választ! Egy olyan kérdésem lenne még, hogy a napi stressztől (munkahelyi + otthoni) nem lehetséges? bár végülis az allergia valószínűbb, mert a karomon is pár helyen szokott lenni pár pötty amikor *így vagyok. szóval köszi a választ :)
2015. jún. 5. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak az utóbbi pár napban vannak ilyen tüneteid, lehet, hogy valamit elkaptál. 5-7 nap alatt elmúlik. Azért érdemes elmenni a háziorvoshoz. A hányingerre Dedalon, de lehet hogy vannak már modernebb gyógyszerek. Éppenséggel a hányinger lehet a stressztől is. Menj el orvoshoz.
2015. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés. köszi! de amúgy már vagy 2 éve van ez reggelente.. mindegy. köszönöm hogy válaszoltál!
2015. jún. 5. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!