Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit történt velem HIV jelei...

Mit történt velem HIV jelei valószínüleg?

Figyelt kérdés
Május közepe körül történt egy baleset, egy afikai fiú belém élvezett, én véreztem. Késöbb vettem észre, hogy a fiúnak herpesze és szemölcse is volt. Utánna nagyon furcsán éreztem magam kiütéseim lettek, torokgyulladás, fejfájás, majdnem elájultam, a torkomban fura kiütések lettek, a nyelvem sűrű fehér lepedékes lett, 2nap allatt 5 kilót fogytam, nem tudtam enni, izületi fájdalmaim voltak, nátha, izzadás éjszaka föleg, nyirókcsomó duzzant. STD vizsgálaton kimutatták, hogy herpeszem, chlamydiám van és hpv teszt 59 hr... az eset után 3 héttel HIV teszt negatív? ennyi idő után releváns az eredmény? vagy kéne új teszt?

2015. jún. 21. 15:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Minimum 6 hétnek el kell telnie.
2015. jún. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Minimum 6 hét kell, hogy a teszt kimutassa és egy teszt akkor sem ad valós eredményt, többször ismételni kell.
2015. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
igen később is végeztess hiv tesztet.
2015. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

csak úgy a piros lámpánál beléd élvezett a csokoládé? Szép...

Amúgy fél évig 3 vérvétel javallott. Pesten tudom elérhetőek a legmodernebb tesztek, ez már napokkal később is 90% fölötti biztonsággal megmondja, mi a helyzet. Bár fizetős.

2015. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Az ingyenes HIV tesztek is a 3. héten nagy biztonsággal kimutatják a fertőzést. Amikor átadták a negatív teszt-eredményt, nem kérdezted meg, kell-e ismételni? Ha teljesen biztos akarsz lenni, a biztonság kedvéért 3 hónap múlva csináltathatsz még egy tesztet.

Az előzőnek: pénzért sincs olyan teszt, ami pár nap után biztosan kimutatná a fertőzést!

2015. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
A herpesszel együtt lehet élni, HPV-vel akkor van gázha rákod lesz tőle. A Chlamydiát nőknél könnyű kikezelni, tehát nincs nagy gáz. A HIV teszt pedig 3 hét után kimutatható, de azért ismételd meg 1 hónap múlva is. A lepedékes nyelv, kiütések, torokfájás stb. ezek mind a hirtelen legyengült immunrendszer jelei. Túl sok betegséget begyűjtöttél egyszerre a csokitól. Egyél sok vitamint és kezeltesd ki a klamídiát, és majd az immunrendszered is helyreáll.
2015. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
a chlamydiát valószínüleg már régebben elkaphattam, csak nem vettem eddig észre, nem a piros lámpánal történt, megerőszakolt,azért is vreztem az aktus közben, de feljelentést nem tudok tenni már ráadásul nem is magyar.. Rettegek,hogy HIV+ lettem tőle, a tünetek amik rajtam kijöttek mind a jelei az internet szerint.Jövő héten megyek új tesztre 6 hét után
2015. jún. 25. 07:37
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül a HIV jelei. Ha sok betegséget begyűjtöttél tőle, akkor a legyengült immunrendszered is okozhatja ezeket. Én tavaly együtt voltam valakivel, és baktériumokat szedtem tőle össze. A sok baci annyira legyengítette a szervezetem, hogy azóta s lepedékes a nyelvem, nekem még leukoplakia is van. Gombócot érzek a torkomban, és sokat vagyok beteg. Nekem is nyirokcsomó duzzanattal kezdődött. HIV tesztet csináltattam utána 3x is és nem vagyok az. Az immunrendszer olyan hogy egy darabig képes kordában tartani a vírusokat, baktériumokat, aztán ha már túl sok van belőle és gyűjtesz hozzá, az hirtelen össze tud dőlni.A Chlamydia, HPV és a herpesz vírus épp elég ahhoz, hogy hirtelen legyengüljön az immunrendszered. A niggától begyűjtöttél órokozókat, így ez kijött hirtelen. Egyébként miért véreztél? Akkora farka volt? Hát én a helyedben valahogy feljelenteném.
2015. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz... nem volt nagy neki csak probàltam ellenàllni és menekülni, de nagyon eros volt es agressziv, szerintem azert vereztem mert akaratom ellenere tortent es megsebesitett, meg nyilvan nem voltam nedves.sajnos annyira kivoltam az eset utan nem tudtam mit csinaljak, orvosi papir nelkul nem tehetek semmit, vagy nem.sok ertelme van feljelentest tenni, raadasul nem magyar allampolgar ellen....
2015. jún. 25. 21:15
 10/23 A kérdező kommentje:
6 hét után negativ teszt megbizhato, vagy még lehet okom az aggodalomra? Csak 3 hónap után 100% az eredmény?
2015. jún. 30. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!