Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit történt velem HIV jelei...

Mit történt velem HIV jelei valószínüleg?

Figyelt kérdés
Május közepe körül történt egy baleset, egy afikai fiú belém élvezett, én véreztem. Késöbb vettem észre, hogy a fiúnak herpesze és szemölcse is volt. Utánna nagyon furcsán éreztem magam kiütéseim lettek, torokgyulladás, fejfájás, majdnem elájultam, a torkomban fura kiütések lettek, a nyelvem sűrű fehér lepedékes lett, 2nap allatt 5 kilót fogytam, nem tudtam enni, izületi fájdalmaim voltak, nátha, izzadás éjszaka föleg, nyirókcsomó duzzant. STD vizsgálaton kimutatták, hogy herpeszem, chlamydiám van és hpv teszt 59 hr... az eset után 3 héttel HIV teszt negatív? ennyi idő után releváns az eredmény? vagy kéne új teszt?

2015. jún. 21. 15:39
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
6 hét után szinte biztosan kimutatja a teszt a vírust. Szerencsére még akkor is kicsi az esélye a megfertőződésnek, ha HIV pozitív az illető, de gondolom, te nem tudod, hogy fertőzött volt-e vagy sem. Nyugodj meg és próbálj a többi kórságból kigyógyulni.
2015. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy az volt e de elég aggasztó, hogy az osszes. tünet kijött rajtam és nem csak 1 hétig tartott, nagyon furcsàn éreztem magam.Illetve az interneten azt olvastam, hogy az afrikaiak hiv 2 rs virustirzsel fertkzodtek ami csak kesobb termel ellenanyagot, de az orvos azt mondta 6 het eleg, most kinek higyjek, mar teljesen kivagyok.
2015. júl. 2. 06:51
 13/23 anonim ***** válasza:

Egy baleset???én ezt nem igy fogalmaztam volna.

Figyelj csak fel kellett volna jelentened, a nem magyar állampolgárokat is fel lehet, nyilván még itt tartótkodott MOn. A pasi így megussza, ki tudja ki ellen követ el még ilyet..

.A HIV tünetei szerintem nem jönnek ki ilyen hamar. És a nagy lelki trauma önmagában is legyengiti az immunrendszert, valamint a gomba, clamidia stb amit elkaptál. Érthető hogy fogytál és mindenféle tüneteid vannak. nem kell a legrosszabbra gondolni. Ha a véredből nem tudták kimutatni az egy nagyon jó jel már 3 hét múlva viszont igen meg kell ismételni még legalább fél év mulva is.

és figyelj csak kérj szifilisz Hepatitisz B és C vizsgálatot is. mert ezek is súlyos fertőző betegségek. ne hagyd annyiban. ezeket is még meg kell ismételni fél év mulva.

2015. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
A nemi erőszak nem baleset, hanem bűncselekmény. Nagyon nagy stressz esemény. A gyulladás a torokban, a fejfájás, a gyors fogyás, az ízületi fájdalmak, az éjszakai izzadás lehettek a stressz miatt szerintem. De nem vagyok orvos. A NANE-ban biztosan tudnak segíteni, esetleg keresd meg őket. HIV mentességet és gyors felépülést kívánok!
2015. júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Fel szeretném jelenti,de nem lesz egyszerű.... főleg ha pozitiv lesz a teszt mindenképp feljelentem, nem akarom, hogy mással is ezt tegye
2015. júl. 4. 19:37
 16/23 anonim ***** válasza:

A feljelentést szerintem ne a pozitivitástól tedd függővé.

anélkül is megérdemli.

viszont minél hamarabb kellene megtenni, mert már igy is nagyon elhuztad. ahogy telik az idő annál nehezebben találják meg.

Meg leletet kellett volna felvetetned hogy erőszak történt még akkor a nőgyógyásszal

2015. júl. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

De akkor meg jol eset azt a szép nagy farkat bevenni

Nem utolag kell rinyálni ha nem akkor gondolkodni

Nem birtál ellenállni annak a 20 feletti faroknak be rakatad most meg ta akarod feljelenteni

Előadnád a nagy kamu dumádat hogy meg erőszakolt

Szégyeld magadat

2015. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
21%

Én is rá jöttem kitöl kaptam el a HIV fertözészt még sem csinálok az illetövel semmit

Beszadem a gyogyszereket és sélem az éltemet tovább mint más normális ember

Jah és ugyan ugy el járok sexelni.

2015. júl. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
A feljelentést mindenképpen megteszem, csak nem tutam, hogy csnaljam mivel afrikai az elkoveto, kitudja , hogy a hatosag megtalalja vagy sem,nem tudtam mi a teendo 1 honapig magamba zarkoztam , majd orvoshoz jartam hogy mindezt feldolgozzam. Miutan anyukamnak elmondtam a tortenket, egyutt gondolkoztunk rajta , hogy mit tudunk tenni az eljaras nagyon draga nincs ugyvedre sok penzunk. Utolso hozzaszolo gusztustalan amit irsz, megis mit kellett volna tennem mikozben megeroszakolt es lefogott, hiaba kiabalok senkinem hallja meg, es hiaba mondom neki hogy ovszert vegyen, es hagyj ezzel a 20 cm es dologgal nem volt nagy neki, nem azert vereztem megeroszakolt. Ti ferfiak allatok modjara gondolkoztok, igy is eleg bajom van raadasul egy halalos betegseg miatt is aggodhatok. Ezt nem neveznem felelotlenseg barkivel megtortenhet... inkabb az a szégyen, hogy te HIV+ letedre ossze vissza szexelsz mindenkivel ezert lesz annyi HIV fertozott ez a felelotlenseg hogy masok eletet szandekosan veszelyezteted, ha tesztem pozitiv lesz soha tobbe nem elek szexualis eletet, meg a tortentek utan amugy sem tervezem....
2015. júl. 6. 08:10
 20/23 anonim ***** válasza:
20%

......inkabb az a szégyen, hogy te HIV+ letedre ossze vissza szexelsz mindenkivel ezert lesz annyi HIV fertozott ez a felelotlenseg hogy masok eletet szandekosan veszelyezteted.....


Szándékosan irtam amit irtam te nagyonokos tudatlan !!


Akkor felvilágositalak,hogy a GYÓGYSZERES KEZELÉS ALATT ÁLLÓ HIV FERTÖZÖTTEK N E M !!! FERTŐZNEK

A kezelő orvos nevét nem irom ki aki ezt mondta.

Akkor azt is elárulom és indavideonm utánna tudol járni hogy még HIV fertőzöttnek is lehet gyereke.

2015. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!