Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz utáni sebbel mit kezdjek?

Herpesz utáni sebbel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Herpeszem volt, utána kemény var lett belőle, írták hogy körömvirággal vagy aloe verával kenjem, megtettem, erre felpuhult, szétnyílt az egész, és leszedtem róla a kemény vart...viszont alatta még nem volt rendes bőr, hanem nyílt seb, amire most neogranormont kenek...mit csináljak? kenjem aztán képződik majd rendes bőr rá, vagy hagyjam hogy a levegő hatására beszáradjon ismét és úgy kenjen vékonyan neogranormonnal? Olvastam a nedves sebgyógyításról, is hogy sokkal jobb, de most mit csináljak? előre is köszönöm!



2015. jún. 29. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kenegesd Neogranormonnal, jól hámosít, nem lesz tőle baja. Annyi a lényeg, hogy ne vidd túlzásba, tehát ne 10 percenként kenegesd és ne is 5 réteg vastagon.
2015. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jún. 29. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!