Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges, hogy elkaptam HIV...

Lehetséges, hogy elkaptam HIV vírust?

Figyelt kérdés
Osztálytársaimmal fogadtunk 5000 ftba, hogy nem merek beleharapni a disznó szívbe amit biosz órára hoztam. Beleharaptam egy jó nagyot, és megettem (jött az 5kiló). A szívet piacon vetten, és előtte megegvízben átmostam.
2010. márc. 4. 20:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak a hülyeségvírust kaptad el, de az már alapból is benned volt. Egy kis gyomorfertőzésre van esélyed, ha szerencséd van.
2010. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hív vírust nem kaptál, de hogy agyilag egytől egyig hülyék vagytok az biztos!
2010. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

A HIV vírus emberi vírus, disznók nem kapják el. Egyéb vfertőzéseket (pl e-coli) azonban elkaphatsz a nyers disznóhústól.


Viszont 8 évesnél több garantáltan nem lehetsz, da ilyen "mered-e" típusú fogadásba képes vagy belemenni.

2010. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hát te hülye vagy....
2010. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ezzel nem vitatkozom:) am 1 hónapja történt és semmi gyomorrontásom nem volt. de az aids lappangási ideje több év is lehet.
2010. márc. 4. 20:51
 6/18 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok, a mi osztályunkban elég sokan vállalkoznak ilyen fura dolgokra:)
2010. márc. 4. 20:53
 7/18 anonim ***** válasza:
Már bocs 17 éves vagy, talán kisegítő iskolába jársz. Normális diákok ilyet nem szoktak csinálni.!
2010. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Fazekas Gimi Budapest. Látszik, hogy sokan nem szeretnek szórakozni, akik ezen az oldalon járnak, tudtam, h szexualitásba kellett volna tenni a kérdést ^^
2010. márc. 4. 20:56
 9/18 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad!
2010. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Hülyék vagytok, 5000 forintért én egy egész disznót megennék. x"D

Amm nem hiszem, hogy elkaptad volna. Miből gondolod?

2010. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!