Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges, hogy elkaptam HIV...

Lehetséges, hogy elkaptam HIV vírust?

Figyelt kérdés
Osztálytársaimmal fogadtunk 5000 ftba, hogy nem merek beleharapni a disznó szívbe amit biosz órára hoztam. Beleharaptam egy jó nagyot, és megettem (jött az 5kiló). A szívet piacon vetten, és előtte megegvízben átmostam.
2010. márc. 4. 20:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nem kaptad el.de 17 évesen többet kéne tudni a HIV vírusról.sokkal többet!!!!!!!!!44főleg ha élsz szexuális életet.ha még nem,javaslom olvass utána.komolyan!

[link]

2010. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha a Fazekasba jársz, akkor igazán tudhatnád, hogy így nem terjed a HIV. oda kellene figyelni bioszórán, nem disznót harapdálni:)
2010. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Bátyám is a Fazekasba járt, mégsem evett nyers húst...

Amúgy meg tuti kamu, hogy hova jársz. Ebben a suliban a leghülyébb ember is tudja, hogy hogyan terjed a HIV és neked mint kiderült, fogalmad sincs róla.

2010. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Gáz, ha a Fazekasban ilyen kis hülyék és buták is bennmaradhatnak...
2010. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jézusoom..

Azthittem legalább fiú vagy...

Lány létedre ez baromi gáz.

2010. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Háát, ha lány vagy és 5000 forintért lealacsonyodsz, hmmm!

Te 1 igénytelen és sötét vagy! Ja, meg nagylány, aki nyers húst eszik...! :O(


A szexualitásnál sem írnának mást!

2010. márc. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Á számoljunk csak egy disznószívbe harapás 5000 forint. Akkor egy egész disznót nyersen megenni fogadásból már kb 150 ezer forint. Egyébként józanul fogalmazván: 17 éves lánytól ha csak ennyi telik agyilag, az nagy szegénységi bizonyítványt jelent. Elvégre már nem gyerek!
2010. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Tutujka ***** válasza:
Az enyémet mennyiért nyelnéd be?
2010. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!