Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Torokfájásos járvány van,...

Torokfájásos járvány van, hogy sokan arra panaszkodnak?

Figyelt kérdés
Nekem is napja fáj, de úgy, mint még eddig soha. Tegnap megnézettem egy fül-orr-gégésszel, de még csak gyógyszert sem írt fel, azt modta gargalizáljak és teázzak. Éjjel óránként keltem fel, annyira fájt. Akinek hasonló gondja volt, kérem írja le, mitől múlt el! Köszi!!
2010. márc. 11. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó!Komolyan mondom ennyi torokfájós embert még életemben nem hallottam és láttam mint ezen a héten. Nekem is fáj, de nem annyira. Figyelj vegyél gapefruit cseppet azzal gargalizáljál, de hígitva. Még fogyaszthatod is,mert nagyon jó immunerősítő. 1 dl gyümölcslébe kb. 8 csepp. Jobbulást kívánok! Ja és teázzál, egyed a mézet Én macismézet veszek és jól meghúzom, mintha butykosból pálinkát innék. Jobbulást!
2010. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Igen, már halálos áldozatok is vannak. Rettenetes. Alig csengett le a H1N1 és itt az újabb.
2010. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Másodiktól kérdezem: te azt gondolod, hogy vicces vagy a bunkó hozzászólásoddal? Mert egyáltalán nem vagy az! Sőőőt, inkább szánalmas alak vagy, ha itt "éled ki magad" . Menj inkább a játszótérre, az való neked!
2010. márc. 11. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!