Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet? Orvos szerint...

Mi bajom lehet? Orvos szerint vírus (volt)?

Figyelt kérdés
Múlt héten elkaptam egy hányós hasmenős vírust,6 napot szenvedtem vele mire hasmenésem lett és jobban lettem.Évnyitóra úgy keltem hogy rosszul vagyok,hányinger és étvágytalanság,gyomorfájás.Még most is rosszul vagyok,erős émelygéssel,rossz közérzettel, és semmi étvágyam sincs.Iskolába sem akarok ìgy menni... kész szenvedés.Értelmes válaszokat légyszi,így is nagyon szenvedek :(
2015. szept. 5. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól mondta az orvosod, ez most egy vírus, rajtam is átment, bár gyorsabban. Pihenj sokat, igyál sokat, kíméld a gyomrodat.
2015. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2015. szept. 5. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Szigorú diéta kell, de ha jövő héten sem leszel jobban, akkor menj vissza az orvoshoz.
2015. szept. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi!Már hetedik napja szar de várok péntekig és diétázok!
2015. szept. 6. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!