Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Szerintetek...

Mi lehet a bajom? Szerintetek komoly, vagy néhány napon belül rendbejövök?

Figyelt kérdés

Üdv!

Tegnap reggel óta fáj a torkom, illetve este elkezdett fájni a jobb fülem és a jobb álkapcsom(vagy valamelyik belső fogam, nem tudom azonosítani). Lázam nincs és az orrom sem folyik, nincs eldugulva. Nehezen tudtam aludni, mert a jobb fülemben ilyen fura pattogást hallok.

Szerintetek mi lehet? Rendbetudom hozni magam pár nap alatt? Nem szeretnék hiányozni a suliból. :(

Torokfájásra 2 óránként elszopogatok egy Mebucaint, a fülfájásra most vettem be egy Rubophent (500 mg paracetamol). Emellett még szedek kb 2-3 óránként 1000 mg C-vitamint, bár ez nem tudom mennyire segít.



2015. szept. 26. 05:12
 1/1 anonim válasza:
Lehet,hogy bölcsességfoggal van a gond.Ha nem szűnik menj fülorrgégészhez.Amennyiben talál semmit akkor fogászatra.
2015. szept. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!