Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben tüszös mandulagyulladásom?

Figyelt kérdés
és ne írjatok olyant hogy ne meg minden...
2010. márc. 14. 15:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Márpedig én írom. Miért akarsz te mandulagyulladást? Elhiheted,hogy nem olyan jó az.

Egyébként nekem pár korty hideg víztől is begyullad.

2010. márc. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz mandulagyulladást??? Nekem két napja rémesen fáj a torkom és köhögök.Tudod milyen rossz!!!
2010. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Immunrendszertől is függ, h mennyire erős. Hogy hogyan lehet? Egyél jeget egész nap, az biztos hazavág. De mi értelme...?
2010. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Balf@sz vagy. Tudod milyen szövődményei vannak a tüsszős m.gyuszinak? Nézzél utána!

Nekem nyáron a hideg sörtől is másnapra tüsszős volt a mandulám, 2hétig feküdtem (míg mások buliztak, meg strandra jártak), végül csak napi 2 injekcióval múlt el (2héten keresztül) úgy, hogy reggel-este kijött hozzám a védőnő!

Végül annyira elfajult, hogy szinte kéthavonta volt ilyen mandulagyulladásom (injekciókúrás), a nyakamon ekcémához hasonló dolog jött ki, a hajam hullott, mint a rosebb... stb.

Arról nem is beszélve, hogy ha csak néhány fokot változott az időjárás, másnapra teljesen bedurrantak a manduláim. Olyan heges volt már, hogy amikor elmentem gégészhez, épphogy belenézett, és olyan pofát vágott, mint akit hátulról fejbevágtak egy szeneslapáttal.

Az lett a vége, hogy műtéttel eltávolították, és az is annyira fájdalmas volt, hogy majd megőrültem, míg végre meggyógyult (ez is 2hétbe telt).

Azóta semmi. Szóval örüljél, amíg nincs gond a manduláiddal. Ha meg ekkora mazohista vagy, akkor inkább boríts magadra egy kaktuszt, vagy valami...

2010. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16:02-es válaszoló én is úgy jártam ahogy te! Nekem is egy hétig naponta 2 injekció csak sajnos hozzám nem jött le a doki + 40 fokos lázam volt és utána minden nyáron elkaptam! Hála ISTENNEK mostanában már nem küszködök ilyen problémákkal! Nálam egyébként egy óriás Magnum okozta a bajt akkor lett először tüszős mandulám!
2010. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Menj be a hideg Balatonba, ruhában, és akkor egy klafa kétoldali tüdőgyulladást is kaphatsz. Miért kezdenéd kicsiben? De nem értem, mi a baj. Szólj, hogy hol laksz, odamegyek és agyoncsaplak. Meg van oldva a probléma. :D


Félre a tréfával: nem tudom, miért akarod betegséggel megoldani a problémáidat. Az iskola, a kínos találkozások csak időleges, de a betegség maradandó is lehet...

Üdvözlet egy volt tüdőgyuszis, ma asztmás embertől, tőlem :S

2010. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szivesen neked adom, már 6 doboz gyógyszert szedtem be és még most sem biztos, hogy meggyógyulok.
2010. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Holnap matekdoga mi?

Egy bombariadóval talán többre mennél.

2010. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezek a nagyon okos kis lógos tizenévesek...
2010. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

a matekdoga nemigazán izgat...simán megírom ötösre...

igazán a suli izgat...vagyis mostanában volt egy kis botrány körülöttem...és ha meglátnak egyből arról kezdenek beszélni...

szóval kikéne vonnon magamat a forgalomból pár napra

2010. márc. 18. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!