Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet a bal lapockám...

Mitől lehet a bal lapockám alatti szúró fájdalom? A többi lent.

Figyelt kérdés
2 hete tüdőgyulladásom és hörghurutom volt, amitől nagyon köhögtemis annyira, hogy éjjel sem tudtam aludni. Az orvos írt fel gyógyszert, a tüdőgyulladás elmúlt, a köhögés még fennáll, igaz sokkal gyengébb. 1 hete kezdődött az, hogy szúró fájdalom vándorol a bal oldalamon, leginkább a lapockám alatt, de időnként a mellkasomban érzem, vagy az oldalamnál. Legjobban a lapocka alatt fáj, főleg ha köhögök, tüsszentek vagy orrot fújok. Tegnap ezzel a problémával elmentem az orvoshoz, aki, úgy vettem észre, mindennel foglalkozott, csak ezzel nem, de felírt megint antibiotikumot és köptetőt. A helyzet az, hogy köptető nélkül is szépen felköhögök mindent, de a gyógyszertől köhögőrohamot kaptam, 1 órán keresztül keményen köhögtem tőle, még a könnyem is kijött. Ez pedig nemhogy enyhítené a fájdalmam, hanem még nem is tesz jót neki. Azt sajnos nem tudta, vagy nem akarta megmondani a doki, hogy a fájdalom mitől lehet, pedig már nagyon kivagyok tőle idegileg is.
2015. dec. 3. 10:33
 1/1 anonim válasza:
Helló! Őszintén nem akarlak megijeszteni,de nekem is volt hasonló egy par evvel ezelőtt: az első doki akihez mentem felirt nekem egy olyan gyógyszert,aminek köze sem volt a betegsegemhez,es ez addig fajult,hogy mar levegőt venni is alig bírtam. Elmentem egy másik orvoshoz,aki rögtön ki is akart küldeni a kórházba,mivel idézem:,, Ha meg egy par napot vártam volna,akar ki is lyukadhatott volna a tüdőm.." Mit ne mondjak, jol rámhozta a frászt,de felírt egy olyan gyógyszert,ami mar a következő nap javított az állapotomon, es mivel említetted hogy a te orvosod sem figyelt oda teljes mértékben rad,ezért en mindenképp kikérném egy másik szakorvos véleményét! Remelem segítettem valamit. :)
2015. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!