Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet húgycső fertőzés?

Lehet húgycső fertőzés?

Figyelt kérdés

párszor már visszajött a candida, piros pöttyök a makkon, piros és szűk fityma ami berepedezett, szóval minden ami jó. Most viszont furcsa mód nincs piros pötty, a fityma színe normális, viszont kiszáradt ami nem akar javulni, hiába használok már 2 hete lomexin krémet. Nem tudom h esetleg bemesélem magamnak, de néha kicsit kellemetlen (enyhe fájdalom) érzés ha megnyomom erősebben vizeléskor a péniszem (mintha a húgycsövem fájna). kicsit kuszán fogalmaztam, sry késő van már. + Nincs folyás, csípő érzés (ami belső gondra utalna). Egyszóval nem értem. Legutoljára amikor előjött a gomba, urológus írt fel egy kenőcsöt ami kb 3-4 nap alatt úgy helyrevágta h a szárazság teljesen elmúlt, a 2 hét kezelést ennek ellenére végig csináltam. Esetleg maga a lomexin okozhat gondot? (2 hete még pöttyös volt, most már csak a fityma száraz) még1x elnézést a kusza fogalmazásért. Válaszokat előre is köszönöm!


F/24



#gomba #candida #belsőfertőzés
2016. febr. 25. 21:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!