Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírusszemölcsöt hogyan lehet...

Vírusszemölcsöt hogyan lehet sikeresen és véglegesen eltávolítani?

Figyelt kérdés

Eddig már ami csak elképzelhető, mindennel próbálták, azaz: Verrumallal maratás, lézeres kiégetés de igen durván, fagyasztás, és mindig visszajön. Pedig volt amikor olyan mélyen bemarattak, hogy tulképp csontig ment seb. Rövid időre helyre jött, majd indult elölről. És az a gáz, h egyre több helyen jön ki, és egyre makacsabbak, van 1 konkrétan, amelyiket pontosan 4,5 éve próbáljuk irtani mindennel de reménytelen, mindig visszajön.

Bőrgyógyász már széttárja a kezét, ,hiszen nincs több ötlete, ami volt, azon mind végig mentünk.


esetleg vkinek van vmi módszere, ami bevált tutira? komolyan már ott tartok h sósavat fogok rá csepegtetni, és az hátha bemarja elég mélyen a gyökerét, hát meg lehet bolondulni ezektől ....


(tényleg az eddigiek közül kettőt sikerült nagy harc árán eltüntetni, de mindkettőt csontig maratással ... csak van ahol ez nem kivitelezhető)


2016. febr. 26. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a talpaimon volt összesen 5. Első körben kimetszették, de pár hónapon belül elkezdtek visszajönni. Akkor sholl tapasszal próbálkoztam. Nekem az bevált, csak türelmesen kellett használni, és tényleg rendszeresen. Azóta nem jöttek elő, ez már 5 éve volt.
2016. febr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Uszodaszemölcsről kérdezel?
2016. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát olyasmi ... aztán jó kérdés h tényleg az uszodától van-e...
2016. febr. 26. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!