Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Legyengült szervezet, vagy TSS?

Legyengült szervezet, vagy TSS?

Figyelt kérdés
4 napja beteg vagyok. Láz és köhögés, és ettől a vírustól eléggé legyengült a szervezetem. (Egész nap fekszek és alig eszek valamit.) A 4. nap hajnalán, vagyis ma hajnalban. Arra kelek, hogy nagyon szomjas vagyok. Eléggé meghúztam a vizet. És behánytam.. Ráadásul akkor vettem észre, hogy meg is jött. És elég erős volt a vérzés.. És megszédültem meg nagyon görcsölt a hasam és full fehér lettem. Szerintetek TSS vagy csak szimplán gyenge a szervezetem és a sok hirtelen víztől hánytam be, és a sok vér veszteség miatt lettem rosszul??? Segítsetek!!! Nem akarok meghalni!:(
2016. febr. 28. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Amellett, hogy bugyuta dolgokat találsz ki, nincs más bajod szerintem, mint ez a vírusfertőzés, amivel mindenki megküzd mostanában.
2016. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is. De itt egy két barátnőm beszélte be ezt nekem!:// És hát ugye.. megijedtem, mert hasonlók a tünetek
2016. febr. 28. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:

A betegség mindig rosszabb, ha megjön, mert az legyengíti az immunrendszert.

Ennyi.


Igyál teát, vegyél be aszpirint, ülj be meleg vízbe... és ha pár napon belül nem múlik el magától, menj el a háziorvoshoz.


Jobbulást.

És ne beszélj be magadnak butaságokat.


(A TSS egyébként tök más dolog)

2016. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!