Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szemölcs eltüntetése örökre?

Szemölcs eltüntetése örökre?

Figyelt kérdés
évek óta vannak szemölcseim,sose voltak vele gondok,egyszer egy felszakadt lett még több,most sok idő után megint sikerült megkarcolnom az egyiket és tele van a jobb kézfejem vele,szval r***dtul irritál és érdekelne van-e gyógymód rá?állítólag a rengeteg c-vitamin segít eltüntetni örökre,ja és csak vér utján terjed?

2015. márc. 14. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom érintésre is terjed, nem csak vér útján, bár kétségtelen, hogy úgy sokkal erősebben. Le szokták műteni, lehet fagyasztani vagy égetni is. Azt is írják egyesek házi praktikának, hogy fokhagyma is jó rá, bár azt nem tudom, hogy hogyan kötözik rá, mindegy. Konzultálj egy orvossal, hogy mit javasol. Vannak még belsőleg használatos szerek, de azok még nagyon újak, talán nincsenek is forgalomban.
2015. márc. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem erzestelenitot tettek ra es egy kics pengevel lekaparta a fertozott reszeket, igaz utana kicsot csunya volt es erzekeny, de ket het utan nyoma se volt.
2015. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
MAX 2 hete váratlanul felfigyeltem rá h eltűnt,már mint a nyoma mindnek megvan,de csak annyi,semmi más,szval magától eltűnt :3
2015. ápr. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!