Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit kell az alatt érteni,...

Mit kell az alatt érteni, hogy kifordul a szemölcs? Hogy néz ez ki? Kifejtés a kérdés alatt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos, 8 év után ez a rohadt undormány újra megjelent a talpamon. Annak idején ezüst-nitrát oldattal párszor bekentem és nyom nélkül eltűnt.

Most csak a bőrkitüremkedést láttam és egy fekete pontot.

Tegnap este bekentem ezüst-nitráttal, és mára még jobban felpúposodott és egy halom fekete pont lett a még tegnap teljesen bőrszínű kinövés helyén.

A kérdésem, hogy ki milyen gyakran kezelte és hogy néz ki ez, amikor "kifordul"? El nem tudom képzeni....

Nem fogom kivágatni, az tuti, anno tizenéves korom elején kaptam el, 3 évig kenegettem Verrumallal, semmit nem használt, aztán kaptam ezüst nitrátot 15 éves koromban, ami 3 hét alatt eltüntette az egészet! Majd kb. 21 éves koromban újra előjött, akkor pár kenegetés elég volt neki.

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2016. máj. 13. 12:03
 1/1 anonim ***** válasza:
A legtöbb szemölcstípusnak gyökere van, tehát ha kifordul akkor az szó szerint olyan, mint mikor a répa kijön a földből. Gyakorlatilag ilyenkor megszabadulsz magától a szemölcstől is, tehát észreveszed ha kifordul :)
2016. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!