Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véradáson kiderül ha HIV-fertő...

Véradáson kiderül ha HIV-fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés
Elmentem vért adni, de végül nem vették le (nemrég készült piercing miatt) viszont vércsoportot néztek, és vettek ujjbegyből mintát. Ha fertőzött lennék, értesítettek volna?

2016. júl. 8. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elviekben nézik, a hepatitist is. De ezt ott kellett volna megkérdezned.
2016. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kizártak a véradásról, akkor tovább nem vizsgálják a véredet, ezért nem is tudnak értesíteni, ha fertőzött vagy. Ha kíváncsi vagy, hogy HIV-fertőzött vagy-e, menj el egy ingyenes tesztre.
2016. júl. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Anno két éve voltam egy sráccal akivel nem használtunk gumit. 1 éve megvan a mostani párom, aki nemrég elment egy ilyen szűrésre és negatív lett a teszt. Akkor én se lehetek fertőzött ugye?
2016. júl. 9. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!