Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek HIV AIDS fertőzött...

Szerintetek HIV AIDS fertőzött vagyok?

Figyelt kérdés
amikor kicsi voltam meg erőszakoltak, és le szoptattak engem, azt tudom hogy nem élveztek bele a számba csak le szopattak és meg erőszakoltak. akkor voltam talán 4-5 éves de most 13 éves lány vagyok és már gyakran gondolkozom azon hogy ez az utolsó évem, szüleim tudják hogy meg erőszakoltak de nem mondtam ezt el nekik, én meg egy picit félek. szerintetek az vagyok ? (helyes írási problémákért bocsánat)
2016. márc. 12. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Most mégegyszer érthetőbben
2016. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Remélem igen!
2016. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Namost ez a kérdés se nem vicces, se nem szórakoztató, oké, hogy unatkozol, de minket méirt kell untatni?
2016. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

" szüleim tudják hogy megerőszakoltak de nem mondtam ezt el nekik".

Hogy van akkor? Ki erőszakolt meg?

De ha ez igaz, keress valakit és fel kell jelenteni.

2016. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazából én ezt rohadtul komolyan gondolom.
2016. márc. 12. 11:47
 6/9 A kérdező kommentje:
az volt hogy oviban nyitva volt az ajtó és ki mentem aztán találkoztam egy félelmetes férfival aki meg erőszakolt majd este a rendőr vitt haza el mondtam anyunak hogy valaki ezt tette ( csak azt a részt nem ) és fel jelentettük a férfit és már a témát lezártuk,de én meg félek ettől a problémától meg attól is hogy újra meg történik
2016. márc. 12. 11:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Te most direkt hülyén fogalmazol????

" elmondtam anyunak hogy valaki ezt tette ( csak azt a részét nem). Nem lehet érteni.

2016. márc. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az eset óta 8-9 év telt el, kezelés nélkül már bőven lennének immunológiai problémáid. De hogy megnyugodj, nyugodtan elmehetsz egy anonim HIV-szűrésre.

Szűrés Budapesten:

[link]

Vidéken:

[link]


Mindenesetre javasolom, hogy beszélj a szüleiddel erről a problémáról, mert lehet, hogy nem HIV-szűrés kell, hanem pszichológus, hogy fel tudd dolgozni a problémádat.

2016. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Technikailag van rá esély, mindenképpen menj el egy szűrésre, hogy biztosat tudj és megnyugodhassál.
2016. márc. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!