Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem hiszi el senki,...

Miért nem hiszi el senki, hogy hiv fertőzött lettem?

Figyelt kérdés
2012-ben megfertőződhettem hiv vírussal egy lánytól, most pedig, 4 évre rá egyértelmű tünetek bizonyítják október óta folyamatosan, hogy baj van és romlik az immunrendszerem. A tesztjeim viszont negatívak, ami azért baj, mert tulajdonképpen zsákutcába kerültem. Érzem, hogy baj van, de mivel a tesztjeim negatív eredményt adnak, ezért nem kapok segítséget. A családom, az orvosok, a szűrőhelyek nem vesznek komolyan. Én meg gyakorlatilag végignézem, ahogy leépülök. Ti mit tennétek a helyemben? Már teljesen idegroncs vagyok.

2016. ápr. 28. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a teszt negatív és nem fals negatív, akkor nincs AIDSed, és ne is beszéld be magadnak.


Viszont, ha megnyugtat, végeztesd el a tesztet mégegyszer, és ha pozitív, megkapod a kezelésed.


Nem olyan nehéz ez szerintem

2016. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
81%
Lehet mas bajod, nem csak HIV vírus ud ilyet produkálni.
2016. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb csak 5000 dolog tud immungyengeséget okozni, szóval ha nem ezt hajtanád az orvosnak, hogy HIV+ vagy, akkor talán neki is kezdene kideríteni, mi a bajod.
2016. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ti mit tennétek a helyemben?"


Kideríteném, hogy valójában mi bajom van.

2016. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Javaslom, indíts pert a lány ellen, akkor aztán tényleg minden kiderül. Csak sanszos, hogy nagyon sok pénzedbe fog kerülni. De legalább kiderül.
2016. ápr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ez a per dolog eddig eszembe se jutott, de nagyon jó ötletnek tartom. A lány annak ellenére, hogy úgy falja a férfiakat mint más a gumicukrot, teljesen eltaszítja magától azt a gondolatot, hogy nemi beteg lehet, esetleg hiv-es és szépen csendben fertőzi a férfiakat. Tesztet mai napig nem végeztek el rajta, merthogy ő nem bírja a vérvételt, így a státusza ismeretlen. Megérdemelné, hogy bepereljem. Köszi a tanácsot!
2016. ápr. 28. 19:05
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Szívesen, majd írd meg, hogy mi lett az eredmény.
2016. máj. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Nyugodj meg.

Valószínűleg csak elhiteted magaddal,bemagyarázod magadnak. Tereld el a gondolataidat és hoppá,1 hét és sehol semmi.

2016. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak bebeszéled magadnak? Mellesleg: más is okozhat immungyengeséget. Csináltass egy ELISA-tesztet, az szinte teljesen megbízható. Ha negatív, menj el egy immunológushoz, hogy nézze meg, mi a bajod.
2016. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Új_élet válasza:
100%
Ismersz olyanokat, akiknek volt közük a lányhoz? Ha tényleg elkaptad tőle (ha egyáltalán volt mit), valószínűleg más is járt így... Egy éve én is ugyanígy ráparáztam a dologra, sőt, a teszt után bennem is felmerült, hogy rossz eredményt adott... Nem vagyok nagy szakértő, de több teszt után szerintem kizárt, hogy rossz eredményeket kaptál... Egyetértek azzal, aki szerint amiatt produkálsz tüneteket, hogy rágörcsölsz a dologra. Ha ennyi vizsgálat nem nyugtatott meg, valószínűleg egy újabb sem fog. Én azért megcsináltatnám. Remélem, nem vagy beteg!
2016. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!