Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő után bízhatok...

Mennyi idő után bízhatok kettő negatív HIV tesztben?

Figyelt kérdés
Először is meg szeretnélek kérni titeket,hogy ne ítéljetek el. egész életemben csak a volt barátommal feküdtem le, ő viszont, szerintem még rajtam kívül jó pár lánnyal és valószínűleg meg is csalt. Legutoljára január végén voltam vele. Már nem bírtam, annyira aggódtam és május 30.án (szóval kb 4 hónappal ezután) elmentem egy HIV tesztre a háziorvoshoz (külföldön élek) ami negatív lett, ezen kívül, még azon a héten elmentem egy gyorstesztre is egy ilyen állomásra, mert már annyira féltem.... ez is szintén negatív lett és megnyugtattak,hogy nincs semmi baj. Na de nekem most a jobb fülem mögött egy kis csomó nőtt, nem tudom, lehet hogy nyirokcsomó duzzanat, baromira félek, hogy esetleg a tesztek nem mutathattak valós eredményt? habár 4 hónap után történt és tényleg csak vele feküdtem le egész életemben, nem mondanám hogy kicsapongó életet élnék.... Nagyon örülnék valakinek akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, stb.. köszönöm a válaszokat előre is
2016. aug. 8. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Feleslegesen parázol. Ha 2 teszt negatív lett, akkor ha az egyik fals lenne, a másik kimutatta volna a pozitivitást. 4 hónap elteltével meg pláne.


A nyirokcsomó megnagyobbodás meg millió okból lehet. Fog-fül-mandulagyulladás pl. vagy meghűltél.

Tényleg feleslegesen parázol.

2016. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolod? de a két teszt ugyanakkor volt, az egyik gyorsteszt volt a másik pedig fhu nem is tudom, de várnom kellett az eredményre... nagyon remélem, hogy igazad van, csak olvastam ilyeneket,hogy másoknak később derült ki, stb.. de az igazság az hogy németországban élek, talán itt még korszerűbb is, vagy hát én nem tudom....
2016. aug. 8. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért vannak olyanok akik tünetmentesek mert mondjuk őket nem bírja le a vírus. Én meg ezt olvastam. Azért szeirntem kedves első ennyire nem kéne félvállról venni mert nem csak az ő egészsége múlhat rajta!
2016. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de mivel közvetlenül magát a vírus elleni ellenanyagot mutatják ki a vérből, ezért gyakorlatilag 0 az esélye annak, hogy 2 teszt után fertőzött legyen.
2016. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na most elmentem a dokihoz a nyirokcsomómmal, elvileg nem is az, hanem egy zsírcsomó, szóval elvileg csak nem...na meg a volt barátom is vérig van sértve hogy ilyet feltételezek róla..köszönöm a válaszokat és ha esetleg valakinek még van tapasztalata akkor azt is megköszönöm:)
2016. aug. 8. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!