Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért betegszem meg mindig...

Miért betegszem meg mindig élményfürdő után?

Figyelt kérdés

Úgy értem a megbetegedést, hogy pár napra rá elönt a takony, prüszkölök és hurutosan köhögök. (felnőtt vagyok)

Arra gondoltam, hogy nem lehet attól, hogy mivel nagyon szeretünk csúszdázni, sokat csúszok de elég bénén szoktam a vízbe érkezni, mindig elfelejtem befogni az orromat, és belecsapódik a víz. Akkor nagyon csíp és fáj pár percig, de nem törődve ezzel, tovább folytatom. Lehetséges, hogy a fertőtlenítős víz kikezdi az orr nyálkahártyát, és hajlamosabb az ember a légúti megbetegedésre? Mondják azt is hogy mert kitakarózva aludtam, és ilyenkor könnyű megfázni. De én mindig hűvös szobában alszom, és máskor sosem betegszek meg. Bacit meg szerintem szintén nm lehet elkapni fertőtlenített vízből, de ki tudja. Ezért kérdezem.


2016. aug. 9. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Mással is megesik. Én sokkal többször betegedtem meg élményfürdőtől, mint "koszos" tóvíztől.
2016. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!