Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik a vérmérgezés jelei?

Mik a vérmérgezés jelei?

Figyelt kérdés
Attol lehet vérmérgezésem ha egy használt késsel megvágom magam?(Légyszi senki ne irjon olyat h milyen hulye vagyok h erre nem tudom magamtol a valaszt)

2016. aug. 9. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Google képkereső
2016. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1:Már néztem de sajnos mindenféle kijon ami nem is feltetlenul vermergezeshez kapcsolatos.


Es meg azt is szeretnem irni h kicsit be van dagadva de a ver piros volt es a csik ami ott van a helyén az is piros.

2016. aug. 9. 20:58
 3/10 A kérdező kommentje:
A csikkent a vagas csikara gondoltam nem arra ami vermergezeskor szokott egyre hosszabb lenni
2016. aug. 9. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire használtad a kést. Ha paradicsomot szeleteltél, akkor nem lesz semmi baj, ha cserepes növény földjét lazítottad, és sáros vagy rozsdás volt, akkor veszélyes.
2016. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy vérmérgezésed lenne. Fertőtlenítsd le többször jóddal a sebet, illetve ha van sebhintőporod, akkor szórd be, és lazán kösd be vágást, hogy a levegő azért érje.
2016. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 koszonom krnyer volt vele vagva vagy vajat krntek vele(a hasznalatanal nem voltam ott) szoval akk nem lesz bajom nagyon koszi
2016. aug. 9. 21:14
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 nincsenek itthon fertotlenitok de egy sebtapasszal letapasztom neked is koszi a valaszt
2016. aug. 9. 21:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Kenyértől nem lesz vérmérgezésed. :)
2016. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 koszi... 😀😀😀😉😉😉😘😘😘
2016. aug. 9. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Evőkéstől semmi bajod nem lesz, ne aggódj.
2016. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!