Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Baj, ha sosem vagyok másnapos?

Baj, ha sosem vagyok másnapos?

Figyelt kérdés

Nem sűrűn iszok alkoholt,de ha igen,akkor tényleg felöntök a garatra. Kb. olyan 2-3 üveg sört iszok meg és fél liter házipálinkát. Ez nem rendszeres,csak ha olyan ünnep van akkor berúgok.

Tegnap is így volt és ma semmi bajom. Ismerőseim között nincs alkoholista,de ők is szoktak kicsit öblögetni,másnap meg mindig panaszkodnak rá.

De ez miért van?



2016. aug. 21. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
miért lenne baj? :D inkább király dolog
2016. aug. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De engem érdekel,hogy miért nem vagyok másnapos,ha sokat iszok.
2016. aug. 21. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Én soha az életemben nem voltam még másnapos, mert alkoholizálás közben sok vizet iszok, meg mikor hazakóválygok már egy kicsit józanabb állapotban, akkor is próbálok jó sok vizet inni. Múltkor 1 liter vizet ittam meg hajnalban lefekvés előtt.

A másnaposság pedig a dehidratáltság miatt van, mivel az alkohol sok vizet von el a szervezetből. Ha azt pótolod, nem vagy másnapos.

2016. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Érdekes,erről eddig nem is tudtam.

Én sok vizet iszok általában,de alkoholizálás közben csak szesz megy le a torkomon,utána se iszok vizet vagy más folyadékot.

2016. aug. 22. 13:33
 5/5 anonim válasza:
Én már 3 sör 3 felestől bitang másnapos tudok lenni hiába iszok utána vizet.. alapból szarul alszok ha iszok. Ha meg sokat iszok akkor 2-3 napig beteg vagyok.. :D
2016. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!