Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a torkom alatti kis...

Mi lehet a torkom alatti kis gombóc?

Figyelt kérdés
Az előbb felfedeztem a az állkapcsom alatt és a torkom előtt (ahol elkezd lefelé kanyarodni a bőr) érzek egy kb kukorica szem nagyságú gombócot amit tudok kicsit mozgatni is (ha rányomom az ujjamat oda-vissza megy). Most teljesen megijedtem hogy ez mi lehet és egyből elkezdtem olvasgatni nyirokcsomókról meg minden féléről hogy megtudjam mi lehet ez. Az ujjammal ki tudom tapintani de pici így kívülről nem is látható. Eléggé megijedtem. Valaki tudna segíteni hogy mi lehet ez? Vagy keressek fel egy orvost? Előre is köszönöm :)

2016. aug. 22. 12:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy egyáltalán nem fáj az hogy rátaláltam is úgy volt hogy véletlenül rá nyúltam nem tudom mióta lehet ott.
2016. aug. 22. 12:30
 2/5 anonim válasza:
Szerintem zsírcsomó, de jobb elmenni egy orvoshoz ö bisztosabbat tud mondani mint én.
2016. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mióta van ott?

Nagyobb mint 2 cm?

Fájdalmas?

2016. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AwfulFLo ***** válasza:
Nekem is ez van de enyem ink borsonyi nagysagu nem faj nincs akkora mint 2 cm faj l.nekem mar 2 eve mi lehet?
2016. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogd 2 ujjat közé. tudod (kőrkörösen) mozgatni?

Alkohol fogyasztása után nem jelentkezik körülötte/benne fájdalom?

2016. nov. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!