Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindjárt meghalok. Mit csináljak?

Mindjárt meghalok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szerintem meg vagyok fázva, de az orrom be van dugulva szóval nem kapok levegőt, ha a számon veszek levegőt akkor a torkom fáj, aludni nem tudok, leszakad mind a 2 lábam, könnyezik a szemem. Suliba is egész nap úgy ültem mint valami élőhalott ×D. Orvoson kívül mit csináljak?

13/L


2010. ápr. 21. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igyál egy neocitránt
2010. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok vasárnap óta, csak én nem voltam suliba. Én csak strepsils-et vettem be, meg sokat aludtam. Már jobban vagyok, holnap megyek suliba is. 13/L
2010. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy aspirin plus C-t.

Gőzölhetsz is kamillával, vagy valami mentolos illó olajjal. Vegyél olyan mentolos Nozzit és szippangass bele. Egyél fokhagymát/ mézes fokhagymát ( segít a vírusokat legyőzni).

Orrdugulásra állítólag a frissen reszelt torma a legjobb. Beleszippantasz és kész.

2010. ápr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Naponta tobbszor (4-5) egy bogre meleg teába (ne forróba) facsarj ki egy fél citromot + méz. És szerintem ne rogton gyógyszerekkel meg pezsgotablettákkal (művitaminokkal) kezdd, mert a természetes mindig jobb! Ezen kívul fekudj, amennyit csak lehet, és az sem árt, ha izzadsz is paplan alatt (én is most voltam megfázva, egy rovid izzadás - kb. negyed órás - csodákat tett).

A gyógyszerek nevei gondolom nemzetkoziek (nem vagyok MO-i), az orrfújást megkonnyítheted pl. a Sinupret nevu tablettával, novényi eredetu. Nekem nagy adagokban jott ki az anyag :S :D

2010. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Beveszel egy Rhinatiol cold-ot, fél órán belül elmúlik az orrfolyás, orrdugulás.

Én csak végszügség esetén szedek ilyesmit, úgyhogy Te is csak akkor kezdj gyógyszert szedni, ha tényleg úgy érzed, a "halálodon vagy".

2010. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Reggelente csavarjál ki egy egész grapefruitot/grépfrútot, és idd meg az egészet. Én alapból ezt csinálom minden reggel, már kb. 3 éve és azóta egyszer sem voltam beteg, még náthás sem. A barátommal együtt lakok, ő volt a télen lázas-taknyos, ő is elkezdte inni, két nap alatt helyrejött, én meg nem kaptam el.


Gyógyszer helyett vegyél gyümölcsöt és citrusfacsaró gépet (2-3 ezerből megvan, nem drága): [link] . Sokkal könnyebb ezzel facsarni.


A neocitran, coldrex, stb paracetamolt tartalmaz, melynek májkárosító hatása van. Persze egy-kettő még nem végzetes, de én akkor is messziről kerülöm ezeket.

2010. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15.25 vagyok, azt még elfelejtettem írni, hogy amikor középsulis voltam, szinte két-három hetente beteg voltam. Pedig szedtem béres cseppet is, meg ezeket a vény nélkül kapható baromságokat. És soha nem múlt el. Mióta grépfrútozok, semmi bajom nincs.
2010. ápr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. ápr. 22. 10:35
 9/10 anonim válasza:
Gégemetszés :) ott nem fog fájni ha levegöt veszel :D
2010. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
haha :D
2010. jún. 11. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!