Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszem van az orrom mellett...

Herpeszem van az orrom mellett,2 napja mikor mulik el?

Figyelt kérdés

2 napja jott ki,legyengult az immunrendszerem elotte 3 napot voltam lazas.Voltam haziorvosnal gyogyszertari kevert kremet irt ra. Hasznalt valaki ilyesmit? Vagy vegyek meg hozza valamit? Felek nem fog elmulni?

Egyebkent folyamatosan rajta van a krem,ez jo vagy hagyjam levegozni?


2016. okt. 7. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A krém sosem árt, csak az a baj hogy a herpesz múlása krém nélkül egy hét, krémmel 7 nap.

Ezt nem én találtam ki, gyógyszerész mondta. Az a gond, hogy ha nem akkor kezded el kenni, amikor érzed hogy ELKEZD kijönni, vagy csak sejted hogy lesz, akkor már veszett fejsze nyele.

2016. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat nekem az orromnal meg kremmel se mult meg el ket hetnel hamarabb, pedig nagyon sokszor kijott az utobbi ket evben, kentem en arra mindent...
2016. okt. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig legalább 1 hét akármit teszek rá ha már kijött és utána még egy mire a var leesik végleg. Vigyázni kell hogy nehogy kipukkadjon a hólyag mert erősen fertőző. Egyszer éjjel kidurrant egy ilyenem és reggelre tele lett ismét kicsikkel ott ahol folyhatott végig... Amikor még csak bizsereg akkor van 1óra max hogy bekenjem de általában reggelre már kint van...

Most még nyugodtan lehet rajta folyton a krém, aztán ha már megy össze akkor ritkábban elég kenni, száradjon.

Sajnos végleges megoldás nincs rá, ha gyengül az immunrendszer jön... :\ Immunerősítés nem árt ilyenkor!

2016. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!