Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a legjobb módszer náthára?

Mi a legjobb módszer náthára?

Figyelt kérdés
Már vagy 3. hete hogy megvagyok fázva...szedtem már Rhinathiol Cold-ot, Aspirin Complex-et, Rubophent, Algopyrint de még mindig náthás vagyok. Nem voltam orvosnál, munkám miatt se akarok elmenni meg azt mondják hogy antibiotikumot adna csak ami meg gyöngíti az immun rendszert és lehet hogy nem is kell. A tünetek enyhültek 3 hét alatt, de még mindig fennt állnak főleg a torokfájás. Amikor mértem, lázas nem voltam. Szedek amúgy Actival-t is immun erősítésre. Most még lefekvés előtt akarok majd kamillával inhalálni. Szerintetek ez segíthet? Vagy egyáltalán mi a legjobb módszer ilyenkor?

2016. dec. 1. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

orvoshoz kell menni

van egy kollégám, ő is ezt csinálta, betegen járt be, tüdőgyulladás lett a vége, kóma hetekig, stb. és lassan egy éve nem dolgozik és még jó sok van neki a gyógyulásból, és soha nem fog teljesen felépülni

2016. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ki kell izzadni magadból. Theraflu, vagy forralt bor, esetleg csilis pálinka, bebújni az ágyba és izzadni. Ez szokott segíteni.
2016. dec. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!