Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valami lappang bennem, vagy...

Valami lappang bennem, vagy komolyabb, vagy mi ez?

Figyelt kérdés

Pár hónapig kevesebbet voltam tömegben, közösségben, illetőleg mostanában sokat stresszelek, sok az életemben a változás (olyankor mindig lebetegszem). Szóval akár bújkálhat bennem valami (mostmár járok közösségbe, emberek közé, vagyok tömegben).


Egyik nap reggel fáj a torkom, majd a nap folyamán picit fájdogál, estére elmúlik teljesen. Volt már, hogy nagyobb, antibiotikumos betegség kezdődött így. Most csak fájdogál, majd elmúlik.

Másik nap érzékeny nyirokcsomó.

Van nap, amikor sokat tüsszögök. Feltűnően. Az orrom pedig "csavar". Aztán elmúlik.

Van nap, amikor az orrnyálkahártyám duzzad meg. Ez is megfázások előtt jellemző, amúgy nemigen.



Ez micsoda?


2016. dec. 12. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Stressz okozta fizikai panasz.
2016. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon stresszelek. Mindig volt stressz, olyan típus vagyok, de ez most más, ez megoldandó dolgok özöne nap, mint nap.


De a megfázás kezdete-jellegű tünetek lehetnek tisztán idegi eredetűek?

2016. dec. 13. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!