Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Halott már valaki a protexin...

Halott már valaki a protexin plus kidről? Feltünt nektek, hogy a gyógyszertárban van, hogy fele, sőt harmadáron meg lehet venni egyes olyan termékeket, amelyek az interneten rohadt drágák?

Figyelt kérdés
Az orvos protexinpluszkid-et javasolt a fiamnak a bélflórája rendbetételére. Igen ám, de ilyenről az általam felkeresett gyógyszertárak nem is hallottak. Kaptam helyette Protexin restore-t. Három év alatti gyermekről van szó. Ami a másik kérdést illeti azt azért írtam, mert a gyógyszertárban 1077 Ftért vettem Protexin Restoret 15 tasakosat, ami pedig az interneten 2989 Ft-ért van fenn. Tuti ugyanaz a kiszerelés. Azért ez akkora átverés!!! Még jó, hogy nem fordítva volt, mert akkor most megütne a guta.
2010. máj. 2. 13:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!