Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Holnap ZH-t írok, de nagyon...

Holnap ZH-t írok, de nagyon beteg vagyok (40 fokos láz), van valamilyen tippetek?

Figyelt kérdés
Pótzh nem lesz, ráadásul nem tudtam rá készülni sokat :/
2016. dec. 21. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
hát akkor ez bukta :(
2016. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyu, én így csináltam vgig a múlt héten 3 zh-t. Nem lettek jók és nagyon szenvedtem.

DE vigyél igazolást és kötelesek pót időpontot megadni, én ezt nem tudtam.

Ma is lázasan vizsgáztam, sajnos ez ilyen. Utálom, hogy ezen mült, hogy jó jegyeim legyenek.

Jobbulást és sok sikert! Én nagyon el vagyok keseredve.

2016. dec. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamo77db ***** válasza:
Minden esetre orvosi igazolásod mindenképp legyen a betegségedről. Azt el kell fogadniuk, végül is lázas betegen nem mehet valaki dolgozatot írni.
2017. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Áh, egyetemen ez nem így megy :)

Legalábbis a mi karunkon nem



Végül sikerült a dolgozat, megvan az aláírás is

2017. jan. 5. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvosis tanárok, hazaküldték nálunk azt aki betegen jött be, sokszor még bunkón le is szólták, hogy minek megy megfertőzni másokat. Miközben volt olyan gyakorlat amit nagyon limitált számban lehetett csak pótolni.
2017. máj. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!