Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Segítene valaki elkapni a...

Segítene valaki elkapni a CMV-t (citomegalo vírust)? Sajnos még nem estem át rajta és nagyon tartok attól, hogy terhesen esek át rajta először.

Figyelt kérdés
Keresek Olyat, aki tud róla, hogy éppen beteg a vírustól és segítene, hogy elkapjam és én is átessek rajta.

2016. dec. 29. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

essél át toxoplazmózison és bárányhimlőn is. meg minden máson is. ehetnél nyers húst, hátha lesz benne más parazita is.


azért nem kéne idáig fajulnia a paranoiának. ezt a vírust nem olyan könnyű elkapni. speciel én még életemben nem hallottam olyanról, aki emiatt lett beteg.

2016. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem haragudj nem tudom hogy hány éves vagy, de én ősszel átestem rajta, és senkinek se kívánom, hogy elkapja. 3 hétig volt 40 fokos lázam!!! Tüdőgyulladást is kaptam miatta. Az összes májértékem a kétszeresére nőtt, sőt megnőtt a lépem is. Nagyon veszélyes vírus ez felnőttkorban, akár halálos is lehet. Szóval ha eddig nem kaptad el, örülj neki szerintem.
2017. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon sajnálom. Nyilván a legjobb az lenne ha soha nem kapnám el. De inkább átvészelném azt a 3 hetet egyedül, mint terhesség alatt kapjam el...
2017. febr. 4. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy honnan tudod, hogy még nem estél át rajta? voltál ilyen jellegű vérvételen?
2017. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, az első terhességnél. Akkor még nem tudtam, hogy ez mennyire veszélyes lehet. Csak amikor felmerült vmi miatt. Na onnantól kezdve paráztam kicsit. De akkor még csak kicsit. Most, hogy a lányom közösségbe jár sokkal nagyobb az esélye hogy elkapjam. Annyi nyavalyát hoz haza...
2017. febr. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!