Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Telviran tablettát mindig így...

Telviran tablettát mindig így kell szedni?

Figyelt kérdés
Lázas voltam most pedig nagyon náthás vagyok és kijött a herpeszem. Az orvos írt fel Telviran tablettát, gyógyszerész ráírta, hogy 5x1, aztán a tájékoztatóban is úgy olvastam, hogy napi ötöt kell bevenni, négy óránként. Valaki szedett már ilyen tablettát? Mik a tapasztalatok? Már régebben is hallottam, hogy milyen jó ez a tabletta de nem tudtam, hogy így kell szedni. És ha beválik, akkor tartani akarok itthon, de ha érzem hogy herpeszem lesz, akkor is így kúra szerűen be kell szednem öt napig?

#herpesz #Telviran tabletta
2017. jan. 26. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam szedte pár évvel ezelőtt napi 5x1 , 2hónapon keresztül de neki nagyon sokszor volt herpesze . Egy hét herpesz egy hét nélküle azt mondta a gyermekorvos dupla ideig ad védetséget . Azóta eltelt jó pár év kb 7-8 , és évi egyszer ha van neki herpesze . Terviránnal kapcsolatba szerencsére nekünk nagyon jó tapasztalatunk van .
2017. jan. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is lázas voltam és náthás, erre az egész számon kijött vagy 8 herpesz. Kábé havonta kijön. Nekem nem adott rá semmit az orvos, sőt bunkó volt, pedig direkt ilyen tablettáért mentem.
2017. jan. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uhh nagyon sajnálom :/ nekem amint meglátta hogy herpeszes a szám meg az orrom azonnal felírta. Nem tudom miért nem bírja felírni neked, mintha neki nem lenne tök mindegy hogy mit szedsz önszántadból. Pedig amúgy elég jó kis gyógyszer, nekem leszárítja a herpeszt, meg ami tegnaor hólyagos volt az mára besebesedett, szóval gyorsítja a gyógyulást. Bár én ezt nem bírom megszokni, hogy négy óránként be kell vennem egy tablettát, és ezt öt napig, de a lényeg hogy használ. Próbálj meg Lizin C kapszulát szedni, az nem vényköteles, meg azért erősködj még az orvosodnál.
2017. jan. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!