Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Influenzás vagyok mi lesz velem?

Influenzás vagyok mi lesz velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap már köhécseltem meg kapart a torkom alatt


Ma reggel höemelkedésem volt most már láz.Nem kîvánok enni fájnak az izületeim rendkívül félek hipochonder vagyok sajnos félek mert igen rosszul vagyok nem akarok meghalni :/


2017. febr. 14. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Meghalni nem fogsz


Egyél sok fokhagymát napi 3-4 gerezdet az jó vírusok ellen.

2017. febr. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hipochonder vagyok, tudom, hogy nehéz, de hidd el, nem fogsz meghalni. Rengeteg ember lesz most influenzás, járvány van, sokan betegek, de nincs miért aggódnod. Menj el a háziorvosodhoz, ő majd ír fel neked rá valami gyógyszert, egyél sok sok gyümölcsöt és vitamint valamint sok folyadékot is igyál, meleg teát mézzel, hagymateát stb.
2017. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyél jó kis húslevest, az ilyenkor is lemegy, pár nap múlva jobban leszel.
2017. febr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

így van

Csirke húslevest kell enni úgy hogy belefőzöd a csontot meg jó sok fokhagymát.


Közben nyugodtan hiheted azt hogy meg fogsz halni de úgy sem fogsz! :DDDDD

2017. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 folyt


már hogy a fokhagymát nem szabad megfőzni azt nyersen lereszelve vagy pirítósra kenve kell megenni (3-4 gerezd)

2017. febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne egyen semmilyen csípőset, se foghagymát, se se semmi ilyesmit. Az csak még jobban gyulladásba hozza a torkot.
2017. febr. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Pihenj, sok folyadék, sok zsepi, orrcsepp. Ha kell akkor lázcsillapító, vagy Neo Citran, Coldrex, stb. C Vitamin, akár 2-3 ezer milligramm per nap. Ártani nem árt, a felesleget úgyis kipisiled. Kalciumot meg ilyeneket felejtsd el, nem erre való.


Gyógyszer, csodaszer rá nincs, helyi tünet csökkentés van csak ideig óráig, amíg újra elő nem jön.

2017. febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!