Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » El kéne mennem jövőhéten...

El kéne mennem jövőhéten orvoshoz? (Szűnni nem akaró nátha és hurutos köhögés)

Figyelt kérdés

Múlthéten beteg voltam hőemelkedéssel, néha lázzal, és még múlthét előtt vasárnap szedtem elkezdtem antibiotikumot szedni, és ettem egész múlthéten. Azóta a láz és hőemelkedés már megszűnt, viszont a nátha továbbra is tart. Vizes állagú, néha van benne egy kis sárga váladék is. Meg hurutos köhögésem van amire még mindig hurutoldót iszok. Ezenkívül álmos, fáradékony vagyok, estére minden nap hullafáradt leszek ami rám normális esetben egyáltalán nem jellemző. Normális esetben gondjaim vannak az elalvással sokszor. Meg hát a fejemben, szemem környékén is érzek valami furcsa, leírhatatlan érzést.

Valószínű hogy még bujkál bennem a betegség vagy kitudja mi van, vissza kéne menni az orvoshoz jövőhéten?


2017. febr. 18. 07:27
 1/1 anonim ***** válasza:
igen,menjél vissza. A köhögés egy ilyen betegség után még hetekig eltarthat,amíg a légutakban lévő károsodott csillószőrök "vissza nem épülnek",de a nátha és a fejedben lévő furcsa érzés valószínűleg attól van,hogy van egy kis melléküreggyulladásod. Haszálj orrcseppet és infralámpázz addig is.Az orrodat pedig mindig alaposan fújd ki.
2017. febr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!