Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felfáztam volna? Mi legyen? 20F

Felfáztam volna? Mi legyen? 20F

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Múlthéten szerdán vettem észre hogy elég sűrűn kell pisilnom és szinte vissza se tudom tartani. Mintha az az izom nem is működne ami a vizelet visszatartásért felel.

Nah gondoltam majd elmúlik.. Tegnap este már nagyon rossz volt kb 10x mentem el wc re 4-5 óra alatt.. Azt tudni kell hogy előtte pl múlthét vasárnap még semmi bajom nem volt órákig tudtam tartani a vizeletem.

Szóval mostanára rosszabb lett,belátom hogy ez magától nem fog elmúlni.. Múlthéten elég sokat voltam kint a hidegben (ültem padon órákat..)..

A vizeletem szinte teljesen átlátszó hiszen nagyon gyakran járok wc-re és mintha egy kicsig égne a húgycsövem.Furcsa szaga nincs meg semmi.

Mi legyen? Elmenjek most az ügyeletre vagy várjak hétfőig mikor nyit az orvosom? Szívem szerint elmennék az ügyeletre hogy minnél hamarabb kapjak gyógyszert mert így nem lehet kimozdulni itthonról.. Mennyire foglalkoznak ott ilyennel?

Előre is köszönöm a hasznos tanácsokat!20F



2017. márc. 4. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Több mint egy hete húzod úgyhogy mar nem oszt nem szoroz ha hétfőn mész el. Ilyenkor a jo orvos vizeletet is kér, abból tudjak megmondani hogy tutira felfaztal-e. Addig keress a neten gyogyteat felfazasra es idd azt.

Nehogy ra menjen a prosztatádra arra vigyázz!

2017. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!