Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sajnos csak szerdán tudok...

Sajnos csak szerdán tudok elmenni leghamarabb orvoshoz szerintetek az már nagyon késő? 20F

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton kiszedtem az orromból pár szőrszálat mert kilógtak :/ Azóta a jobb orrlukamból eleunte véres gennyes válladék jött ki reggelenként. Szombaton már csak simán gennyes, reggel amikor kifujtam. Gondoltam mostmár biztos elmúlik egy hét után... De nem ma reggel hétfőn megint kifújtam és kijött az a szokásos gennymennyiség. Mostmár kezdek aggódni, hogy valami komolyabb bajomlesz mert utána olvastam és elvileg nagyon veszélyes ez. Viszont szerdán tudok elmenni leghamarabb megnézetni (az egyetem miatt). Szerintetek az már nagyon késő?

2017. ápr. 3. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy meg tudod különböztetni a gennyet a sima takonytól? Ha ez neked nem dagadt, nem fáj, nem piros és nem meleg, akkor aligha gyulladás.
2017. ápr. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem késlekednék, mielőbb menj vele orvoshoz, ne várd meg a szerdát.
2017. ápr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen biztos hogy ez genny. Egy sebbszerű kis hártyával szokott jőnni ami kb 1 cm átmérőjű.
2017. ápr. 3. 07:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szőrszál kitépéstől ritkán szokott olyan sérülés keletkezni, ami elgennyesedik.
2017. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még arra tudok gondolni, hogy pont abban az orrlyukamban van egy ér ami kb évente egyszer elapttan vagy valami ha náthás vagyok és olyankor rendesen folyni szokott az orrombol a vér vagy 1 órán át. Még arra tudok gondolni, hogy talán az az ér sérülhetett meg.
2017. ápr. 3. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!