Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet hogy a Béres Csepp nem...

Lehet hogy a Béres Csepp nem szedése miatt voltam beteg?

Figyelt kérdés

Két hónapja beteg lettem: tüdőgyulladás, gégegyulladás, torokgyulladás, hangszálgyulladás, rekedtség szédülés stb és egy vevőm azt mondta: az egész azért volt mert nem szedtél Béres cseppet és elég C vitamint, ez igaz lehet?


A szüleim azt mondják 15 éve hogy a Béres csepp az csalás??



2017. máj. 22. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a beres csepp nem szedese miatt, hanem mert gyenge volt az immunrendszered. Kiegyensulyozott etrenddel nincs szukseg taplalekkiegeszitokre (vitaminok, beres csepp, stb), de a legyengult immunrendszer felerositesere nagyon hasznosak, plusz a rossz etrend kiegeszitesere, bar a jo etrendet semmi sem potolja. A beres csepp nem letszukseglet, senki sem attol lesz beteg, hogy nem szed beres cseppet. Az egy dolog, hogy segithet a betegsegek megelozeseben.
2017. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,nem amiatt. Hanem mert ennyire gyenge az immunrendszered.
2017. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor mitől lett hirtelen ennyire gyenge az immunrendszerem?
2017. máj. 22. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jo az etrended es nem viszel be minden tapanyagot, amit kellene.
2017. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Annak ellenére, hogy Béres József, egyik könyvében publikálta, hogy sikerült patkányok testében daganatokat létrehoznia kálium túladagolással(Első kézből a Béres cseppről). Az általa alapított cég árúsítja gógyhatásúként reklámozva a káliummal dúsított sóit.


Béres József vajon ennek álgyógyítására?, hozta vajon létre a Béres cseppet, hogy jobban meggazdagodjon?


Ok engem nem érint a daganatos betegség, mert a fogyasztott konyhasót mindig átvilágítom uv lámpával, és sajnos sok olyan konyhasóval találkoztam már ami fluoreszkált.


Szóval szerintem Béres József csaló.

2017. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Béres Józsefnél, kevés nagyobb csalót hordott magán a föld.

Béres József egy akkora csaló amikre már nincsenek szavak.

2017. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Összességében jókat mondtok, de az nem igaz, hogy csak azért lehet valakinek tüdőgyulladása, mert legyengült az immunrendszere. Vannak olyan baktériumok és vírusok, amik akkor is tüdőgyulladást fognka okozni, ha hiperszuper az immunrendszered (és nem vagy oltva ellenük pl.).
2017. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!