Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik, hogy magától eltűnt...

Létezik, hogy magától eltűnt a szemölcsöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly márciusban a jobb kezemen, a középső ujjamon egy nagy kiterjedésű, gyökeres szemölcs keletkezett, amit 1 éven keresztül kétségbeesetten próbáltam kiírtani.

Szedtem C vitamint, grapefruit cseppet, kauterizálták, fagyasztották, kentem vérehulló fecskefűvel, de sajnos a gyökerei mindig ott maradtak. Teljesen belefáradtam és most márciusban ráadásul még két másik ujjamon is kijött, de azok nagyon nagyon picik voltak, de ezeket is elkezdtem kenegetni, stb.


Majd most áprilisban újra megvettem a Wartner fagyasztót, elkezdtem 3 hónapja Biovanne Plus szépségvitamint szedni, mellette pedig naponta 1000 Mg-os C vitamint szedtem. 3 itthoni fagyasztás után, Bye wart krémmel is kentem, majd előző héten azt vettem észre, hogy konkrétan eltűnt a nagy kiterjedésű szemölcsöm és helyette teljesen puha, ép bőr keletkezett.


Mi lehet az oka ennek, hiszen 1 éve sikertelenül, de ugyanezekkel a módszerekkel próbálkoztam?



2017. jún. 17. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a talpamon volt 5 darab. Sokat szenvedtem vele, jarni alig tudtam rajta, mindenfele csodaszert kiprobaltam, de egyik sem hatott. Kimutettem, de visszajottek. Aztan eldontottem hagyom a csudaba, nem tettem semmit sem es nehany honap mulva egyszercsak feltunt, hogy jarasnal nem faj a labam es akkor vettem eszre, hogy mind eltunt, azota sem tudom mitol. Valaki okos azt mondta nekem erre, hogy az immunrendszer allandoan valtozik hormonok, blabla... miegymas hatasara es a szervezetem ezert egyszercsak felismerte, hogy van ott valami koros es eliminalta.
2017. jún. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!