Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ti szoktatok kis- és nagywc...

Ti szoktatok kis- és nagywc után kezet mosni? Kaptatok már el valamit amiatt, hogy nem tettétek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 18:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok, úgyhogy gyíkot ily módon tisztelni nem tudok. De én sem igazán szoktam utána kezet mosni. Inkább előtte...
2017. jún. 29. 15:58
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Munka közben sokszor nincs lehetőségem, se elötte se utána kezez mosni, falusi gyerek voltam, nem igazán lett pisilésből baj...nagydolog után forró vízzel, szappannal. Bár volt már úgy, hogy a rét közepén jött rám a szapora.
2017. jún. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nemes Zoltán ***** válasza:

Nem fogtok belehalni ha nem mostok kezet, a szervezetetek úgy működik hogy az állandóan jelen levő bacikat és vírusokat optimális esetben kezelni tudja.

Itt most nem beszélek azokról a betegségekről melyek terjednek ezen a módon és komoly károkat okozhatnak.

Csak egy egészséges emberről.

Viszont , ha lehet légy-szíves , velem se szaros se pisis se egyéb vécében összeszedett gusztustalan anyaggal beszennyezett kézzel vagy szájjal vagy nunussal ha lehet ne érintkezzen senki.

Tudom hogy valószínűleg túlélem, de nagyon finnyás vagyok:)

Én is megmosom a kezem előtte utána és ezt is elvárom mindenkitől.

Akit rajtakapok az ellenkezőjén azt szekálni fogom érte amíg él.

2017. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!