Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A péniszem tövében található...

A péniszem tövében található szemölcsöt kezelhetem Wartner szemölcseltávolítóval?

Figyelt kérdés
A leírásban az áll, hogy kézen vagy lábon található közönséges szemölcs eltávolítására használható. Viszont a "közönséges" szemölcsöt is a hpv vírus okozza. Nem hiszem hogy túl nagy különbség lenne köztük. Van valakinek tapasztalata?
2017. júl. 11. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Wartner csak egy bocifing. Használj mást.
2017. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valahol olvastam, hogy extra-szűz olíva olaj is hatásos lehet. Vajon igaz ez?
2017. júl. 11. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy darab, kb 2 évig, semmi se használt, aztán annyira felidegelt hogy körömmel kitéptem az egészet, azóta se nőtt vissza
2017. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kitépni azért nem szeretném. :) Amúgy elkezdtem használni, 1 hónap alatt látványos eredménnyel. De azért még kezelésre szorul.
2017. aug. 16. 12:48
 5/5 anonim ***** válasza:
condyline ecsetelőt irass fel valakivel akkor az erre való
2017. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!