Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen krémet vegyek herpeszre?

Milyen krémet vegyek herpeszre?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel éreztem hogy ki akar jönni, tettem rá fogkremet, aztán utána pár órával almaecetet vattaval, utána körömvirág krémet, de ma már rohadt nagy és pici hólyagok vannak rajta.. Milyen krémet vegyek rá a gyógyszertárban??

2017. aug. 30. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Zovirax-ot, az a legjobb szerintem
2017. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Használtam már olyat, hát nem is tudom
2017. aug. 30. 10:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is Zovirax-ot. Nekem is az vált be. Két-három nap után kezd visszahúzódni, és egyáltalán nem viszket vagy ég, miközben kenem. Utána még sebes lesz egy darabig, aztán újra rózsaszín lesz a szád.
2017. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy próbáld ki ezek közzül vmelyiket, de én akkor is a zoviraxot ajánlom..nekem eddig bármikor előjött gyorsan meggyógyította! Nagyon régen kipróbáltam a telviran ajakherpesz krémet is, de nekem az nem igazán vált be...kipróbálhatod ha gondolod, lehet neked ez jobban hat mint a zovirax! Első voltam

2017. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mivel nem volt itthon semmi herpesz krém, így a gyógyszertárban fenivir-t vettem, azzal kenegettem aztán idő közben itthon meg találta anya a zovirax-ot :D most azzal kenegetem :) nagyon fel puposodott a herpesz :(
2017. aug. 30. 14:50
 6/7 anonim ***** válasza:

A herpesz vírus okozta megbetegedés esetén ajánlott lizint szedni nem nagyon ismerik, és nem is reklámozzák,pedig a legjobb hatású amit kipróbáltam.

A lizin egy esszenciális aminosavak ami szükséges néhány létfontosságú fehérje szintézisében.

Elengedhetetlen a növekedéshez, a szövetek regenerálódásához, gyógyulásához, valamint ellenanyagok, hormonok és enzimek képződéséhez. A Lizin

Herpesz-stop hatása a betegséget abban az állapotban szünteti meg amikor elkezdik szedni, legtöbb esetben a hólyagok sem jelennek meg. Ajánlott napi adag, herpesz roham esetén, naponta háromszor 3-4 kapszula. Az

Az égő feszítő érzést már a bevétel után negyed órával megszünteti. Nemcsak ajakherpesznél,de genitális herpesznél, és övsömörnél is kiválóan alkalmazható.

2017. aug. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és ez mennyibe kerül? Gyógyszertárban lehet venni?
2017. aug. 31. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!